26.05.2024

«2021 жылдың үздік педагогі» атағы иегерлерінің тізімі

Мұғалімдердің кәсіби мерекесі қарсаңында Білім және ғылым министрі Асхат Аймағамбетов «Үздік педагог – 2021» республикалық байқауының жеңімпаздарын құттықтады.

Биыл оныншы рет өтіп жатқан мерейтойлық рәсім Қазақстан Тәуелсіздігінің 30 жылдығы қарсаңында ұйымдастырылып, аса көрнекті ағартушы, педагог Ыбырай Алтынсариннің 180 жылдығымен тұспа-тұс келді. Осыған байланысты біз іс-шараны ұлы ағартушының туған жерінде өткіземіз деп шешім қабылдадық.

2020 жылдың қаңтарында Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаев «Педагог мәртебесі туралы» Заңға қол қойды. Президенттің қолдауының арқасында және осы Заңның қабылдануының нәтижесінде біз мұғалімдердің жалақысын арттырып, педагогтерді өзіне тән емес функциялардан босату бойынша жұмыс жүргіздік.

Бүгін еліміздің түкпір-түкпірінен келген 64 мұғалім «Үздік педагог-2021» атағына ие болды. Педагогтердің әрқайсысы 1000 АЕК көлемінде сертификатпен және «Үздік педагог» төсбелгісімен марапатталды. Сонымен қатар ақшалай сыйақылар жергілікті атқарушы органдар тарапынан да бекітілді. Бұл күні 10 педагог «Еңбек ардагері» медалімен және «Ы. Алтынсарин», «Білім беру ісінің құрметті қызметкері» төсбелгілерімен марапатталды. Педагогика саласының еңбек ардагерлеріне де құрмет көрсетілді.

Барлық жеңімпазды лайықты марапаттарымен құттықтаймын! Қажырлы еңбектеріңіз бен мамандыққа деген адалдықтарыңыз үшін алғыс айтамын.

«Үздік педагог» атағын беру жөніндегі  Республикалық конкурстық  комиссияның 2021 жылғы 24 қыркүйектегі отырысының  қорытындысы бойынша «2021 жылдың үздік педагогі» атағының иегерлері болып табылады:

Аты-жөні лауазымы
1 Исатаева

Любовь Жантаевна

Тараз қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
2 Кодеков

Қанағат Қалиұлы

Алматы қаласындағы №148 мектеп-гимназияның көркем еңбек пәнінің мұғалімі
3 Нұртаева

Сандуғаш Жолдасбекқызы

Жамбыл облысы Тараз қаласындағы Жамбыл атындағы №5 мектеп-гимназияның химия пәнінің мұғалімі
4 Мурабулдаева Жаңылды Оразахунқызы Абай атындағы Республикалық мамандандырылған дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін терендете оқытатын орта мектеп-интернатының тарих пәнінің мұғалімі
5 Дегтярева

Наталья Юрьевна

Алматы облысы Текелі қаласындағы №6 орта мектебінің орыс тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
6 Бекбусинова Жұмажан Разимқызы Атырау облысы Атырау қаласындағы Жалпы білім беретін Мақаш Бекмұхаметов атындағы орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
7 Рахметкулқызы Мөлдір Жамбыл облысы Байзақ ауданындағы Ғани Мұратбаев атындағы гимназияның химия пәнінің мұғалімі
8 Бейсенбекова

Гүлзия Сапарбекқызы

Атырау қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің химия пәнінің мұғалімі
9 Жукенова

Гүлшара Сагымбайқызы

Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы «Алтын бесік» бөбекжай-бақшасының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
10 Масатова

Майжан Жеткизгенқызы

Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы №15 жалпы білім беретін мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
11 Назаркенова

Айнұр Канапқызы

Қостанай облысы Жітіқара ауданындағы гимназияның география пәнінің мұғалімі
12 Тұрышова

Әсел Мұратбекқызы

Шымкент қаласындағы Дарынды балаларға арналған №1 мамандандырылған ІТ лицей-интернатының биология пәнінің мұғалімі
13 Целуйко

Наталья Федоровна

Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы Мағжан Жұмабаев атындағы жоғары колледж жанындағы жалпы білім беретін мектеп-лицейінің тарих пәнінің мұғалімі
14 Жұмабекова

Гүлден Сансызбайқызы

Павлодар облысы Май ауданындағы Малайсары жалпы орта білім беру мектебінің физика және информатика пәнінің мұғалімі
15 Укибаева

Сауле Тенельовна

Ақтөбе қаласындағы Әлімхан Ермеков атындағы №23 орта мектеп –лицейінің математика пәнінің мұғалімі
16 Хорошилова

Татьяна Александровна

Қарағанды облысы Қарағанды қаласындағы Нұркен Әбдіров атындағы жалпы білім беретін мектебінің математика және информатика пәнінің мұғалімі
17 Харченко

Татьяна Викторовна

Шымкент қаласындағы Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназияның математика пәнінің мұғалімі
18 Рыспеков

Равиль Мұратұлы

Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандағы Николай Островский атындағы орта мектебінің физика пәнінің мұғалімі
19 Бегманова

Шолпан Жолдыбекқызы

Шымкент қаласындағы №122 Ақжар жалпы орта білім беретін мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
20 Секербек

Багдина Мейрамқызы

Нұр-Сұлтан қаласындағы №1 балалар музыка мектебінің хореографияның мұғалімі
21 Каскаева

Ляззат Байсеркеқызы

Ақмола облысы Жақсы аудандағы Жақсы ауылының №1 жалпы орта білім беретін мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
22 Гатауллина

Ольга Ивановна

Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласындағы Сағадат Нұрмағамбетов атындағы №4 орта мектебінің информатика пәнінің мұғалімі
23 Корябкина

Ольга Владимировна

Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы «Өркен» бөбекжайының музыка жетекшісі
24 Иргалиева

Светлана Мидхатовна

Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданындағы Cадық Жақсығұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің география пәнінің мұғалімі
25 Шайхимов

Айдар Абылайұлы

Павлодар облысы Павлодар қаласындағы «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің информатика пәнінің мұғалімі
26 Абен

Талғат

Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласындағы №60 жалпы білім беретін орта мектебінің информатика пәнінің мұғалімі
27 Есмакаева

Гүлмира Болатқызы

Павлодар облысының Павлодар қаласындағы № 21 жалпы орта білім беру мектебінің тарих және география пәндерінің мұғалімі
28 Слямгалиева

Гүлнар Набиқызы

Алматы қаласындағы №178 мамандандырылған лицейінің физика пәнінің мұғалімі
29 Суанбеков

Нұрлан Үсеналыұлы

Жамбыл облысы Дарынды ер балаларға арналған мамандандырылған «Білім-инновация» лицей-интернатының география пәнінің мұғалімі
30 Әлібекова

Тарбия Қантұрғанқызы

Түркістан облысы Мақтаарал ауданындағы Т.Әубәкіров атындағы №43 жалпы орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
31 Тұрымтаева

Гүлбану Қазиқанқызы

Қызылорда облысы Қармақшы ауданындағы Шоқан Уәлихнов атындағы №26 орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
32 Кулметов

Сарвар Юсупжанович

Нұр-Сұлтан қаласындағы Мәшһүр Жүсіп атындағы №57 орта мектебінің география пәнінің мұғалімі
33 Қыстаубаева Дамежан Мырзағалиқызы Ақтобе қаласындағы Новый орта мектеп-лицейінің бастауыш сынып мұғалімі
34 Ерментаева

Әсел Сатқанқызы

Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданындағы Абай атындағы мектеп-гимназияның қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
35 Баенова

Дәметкен

Батыс Қазақстан облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған ақпараттық технологиялар мектеп-лицей интернатының физика пәнінің мұғалімі
36 Дурмекбаева

Жанар Нұрлыбекқызы

Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласындағы Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпбейінді гимназиясының математика пәнінің мұғалімі
37 Молдабек

Эльмира Жандаркызы

Тараз қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
38 Сыздықова

Назира Боркенқызы

Солтүстік Қазақстан облысы Шал Ақын ауданындағы Кеңес орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
39 Пазылова

Алтынай Әбуқызы

Түркістан облысы Жетісай ауданындағы мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернатының орыс тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
40 Айманов

Бауыржан Сағидуллаұлы

Маңғыстау облысы Тұпқараған ауданындағы Ақшұқыр мектеп-лицейінің

тарих пәнінің мұғалімі

41 Туткишева

Гүлшат Отарбекқызы

Нұр-Сұлтан қаласындағы №28 «Жұлдыз» санатриялық балабақшасының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
42 Темірғали

Зарина Ержанқызы

Алматы облысы Көксу ауданындағы Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназияның математика пәнінің мұғалімі
43 Сулейменов

Сұлтан Абилхайевич

Түркістан облысы Сарыағаш аданындағы №4 мамандандырылған мектеп-интернатының

қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі

44 Суйрибаев

Бақытбай Піраліұлы

Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласындағы №11 жалпы білім беретін мектебінің физика және информатика пәндерінің мұғалімі
45 Лауто

Оксана Анатольевна

Қостанай облысы Қостанай қаласындағы №6 жалпы білім беретін мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
46 Коспанов

Дархан Құрманұлы

Солтүстік Қазақстан облысы Әбу Досмұхамбетов атындағы облыстық дарынды балаларға мамандандырылған гимназия-интернатының бастапқы әскери және технологиялық даярлықтың ұйымдастырушы-педагогі
47 Пэк

Александр Викторович

Қостанай облысы Арқалық қаласындағы Ыбрай Алтынсарин атындағы гимназияның биология және география пәндерінің мұғалімі
48 Болкенбаева

Айгерім Даулетиарқызы

Қарағанды облысы Шет ауданындағы Жамбыл Ақылбаев атындағы мектеп-гимназияның қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
49 Әмір

Сәулетхан

Алматы облысы Талдықорған қаласындағы Дарынды балаларған арналған үш тілде оқытатын Мұқтар Арын атындағы №24 «Экономика және бизнес» арнаулы лицейінің химия пәнінің мұғалімі
50 Айтжанова

Рита Жасанқызы

Ақтөбе облысы Алға ауданындағы №3 Алға қазақ орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі
51 Нұрлыбекова

Қалима Қаппасқызы

Абай атындағы Республикалық мамандандырылған дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін терендете оқытатын орта мектеп-интернатының қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
52 Букенбаев

Әділжан Нұрланұлы

Қостанай облысы Қостанай педагогикалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
53 Өмірбекова

Гүлім Манатқызы

Алматы қаласындағы Туризм индустриясы және қонақжайлылық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
54 Бабаева

Шолпан Мухамедиқызы

Нұр-Сұлтан қаласындағы Жоғары көлік және коммуникация колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
55 Бибосынов

Бейбіт Дүйсенбіұлы

Нұр-Сұлтан қаласындағы Кәсіптік-техникалык колледжінің өндірістік оқыту шебері
56 Мырзаев Мұхтар Абиназарұлы Түркістан облысы Анвар Исмаилов атындағы кәсіптік колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
57 Рабай

Күнайым Түйешіқызы

Қатира Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің педагогика -психология пәнінің оқытушысы
58 Искакова

Құралай Амангелдіқызы

Батыс Қазақстан облысы Жалел Досмұхамедов атындағы жоғары педагогикалық колледжінің ағылшын тілі оқытушысы
59 Төкенова

Гүлнара Сагидоллиновна

Алматы облысы  Талдықорған жоғары политехникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
60 Әлібекова

Айна Алпысбайқызы

Маңғыстау туризм колледжінің “Тамақтандыруды ұйымдастыру” мамандығы бойынша арнайы пән оқытушысы
61 Лошкарева

Наталья Юрьевна

Солтүстік Қазақстан облысы Искандер Даутов атындағы Петропавл қаласының қызмет көрсету саласы колледжінің арнайы пәндер окытушысы
62 Данибекова

Перизат Аменқызы

Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы “Казахмыс” Корпорациясы Политехникалық колледжінің электротехникалық пәндер оқытушысы
63 Коржумбаева Меруерт Павлодар облысы Бисен Ахметов атындағы жоғары педагогикалық колледжінің қазақ тілі әдибиеті пәнінің оқытушысы
64 Елжанова

Үміт Қайырғалиқызы

Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақсай қаласындағы №3 «Гүлдер» балабақшасының тәрбиешісі

 

 

-ЖАРНАМА-spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- ЖАРНАМА -spot_img

СОҢҒЫ ЖАЗБА