Home >> Білім жарысы >> «Үздік педагог» республикалық конкурс жеңімпаздарын салтанатты марапаттау рәсімі өтті
«Үздік педагог» республикалық конкурс жеңімпаздарын салтанатты марапаттау рәсімі өтті

2 қазан күні Мұғалімдер күніне арналған салтанатты іс-шара өтті. Ұстаздарды кәсіби мерекелерімен Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі Ерлан Сағадиев құттықтап: «Сауаттылық адам мен қоғамның жалпы мәдениетінің негізі, әлеуметтік прогрестің маңызды көрсеткіштерінің бірі болып табылады. Ұстаз кішкене адамның – өз елінің патриоты, болашағы, оқушымыздың – білім, таным жолындағы маңызды буыны, себебі  ол білім әлеміне жол көрсетеді», — деді.

Педагогтердің қоғамдағы мәртебесін және беделін арттыру, үздік мұғалімдердің озық педагогикалық іс-тәжірибесін тарату мақсатында 2012 жылдан бастап жыл сайын республикалық «Үздік педагог» конкурсы өткізілуде.

Жеті жыл ішінде конкурсқа 31 420 ​​мұғалім қатысты, оның ішінде мектепке дейінгі және орта білім, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының  368 мұғалімі жеңімпаз атанып, 1000 айлық есептік көрсеткіш көлемінде ақшалай сыйақысымен «Үздік педагог» төсбелгісінің иегерлері болып танылды.

Биыл райондық және қалалық турларға 3 864, облыстық турларға 710 педагог қатысты, ол өткен жылмен салыстырғанда 2 есе көп. «2018 жылдың үздік педагогі» атағын тағайындау бойынша Республикалық комиссияның қарауына 147 құжат, оның ішінде мектепке дейінгі және орта білім саласы  педагогтерінен  109  құжат, техникалық және кәсіптік білім саласынан 38 құжат келіп түсті.

Конкурстық комиссияның әділқазылар алқасы құрамына еліміздің үздік мұғалімдері, әдістемелік кабинеттердің әдіскерлері, біліктілікті арттыру институттарының оқытушылары, кәсіподақтар ұйымының, Ұлттық кәсіпкерлер палатасының өкілдері, журналистер кірді.

48 орта мектеп мұғалімі және 16 колледж оқытушысы жеңімпаз атанды.

Жеңімпаздарды марапаттау салтанатында 64 жеңімпазға «2018 жылдың үздік педагогі» төс белгісі, куәлік, сондай-ақ, 1000 АЕК сомасында сыйақы табыс етілді.      Конкурс жеңімпаздарының тізімі қосымшада көрсетілген.

ҚР БҒМ Баспасөз қызметі

 

Мектепке дейінгі және орта білім беру жүйесі бойынша «2018 жылдың үздік педагогі» республикалық конкурсының жеңімпаздары

Аты-жөні Жұмыс орны, лауазымы
1. Тердікбай Күшай Астана қаласындағы № 9 «Зерде дарынды балаларға арналған мектептің математика пәнінің мұғалімі
2. Сабанбаева

Жанар Мұхаметбайқызы

Астана қаласындағы № 68 орта мектептің тарих және құқық пәнінің мұғалімі
3. Жақыпов

Қабанбай Бекетұлы

Астана қаласындағы Балалар мен жасөспірімдердің туризм және өлкетану орталығының география және қосымша білім беру мұғалімі
4. Ибраева

Лаззат Шәріпханқызы

Астана қаласындағы № 22  мектептің математика пәнінің мұғалімі
5. Арын

Ержан Омарұлы

Алматы қаласындағы  № 159                                 Ы. Алтынсарин атындағы гимназиясының қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
6. Садықова

Бахтыгүл Сейтсұлтанқызы

Алматы қаласындағы № 173   мектеп-лицейдің бастауыш сынып мұғалімі
7. Сүлейменова

Манзура Рахматуллақызы

Алматы қаласындағы № 69      бөбекжай-балабақшасының тәрбиешісі
8. Тәуекелова

Гүлбану Қонысбайқызы

Алматы қаласындағы № 57 жалпы білім беретін мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
9. Жүнісбекова

Дана Дүйсебайқызы

Шымкент қаласындағы М.Х. Дулати атындағы үш тілде оқытатын мамандандырылған   № 8 гимназияның физика пәнінің мұғалімі
10. Алмабеков

Ермек Алмабекұлы

Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы  Есік қаласындағы   Абылай хан атындағы                      № 4 орта мектептің  физика пәнінің мұғалімі
11. Баймуратова

Зарема Маженқызы

Алматы облысы Жамбыл ауданы                                      Ү.Кәрібаев атындағы орта мектепке дейінгі шағын орталықтың химия    және биология пәндерінің мұғалімі
12. Қабдығалиева

Айман Төлепбергенқызы

Алматы облысы Талдықорған  қаласындағы   №14 орта мектеп-гимназияның қазақ тілі мен әдебиеті  пәнінің мұғалімі
13. Закирова

Назифа Анваровна

Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы №1 орта мектеп-гимназияның  физика пәнінің мұғалімі
14. Искакова

Дана Манапқызы

Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп – интернаттың  химия пәнінің мұғалімі
15. Саржанов

Орынбасар

Ақтөбе облыстық мамандандырылған физика-математикалық мектеп-интернатының математика пәні мұғалімі
16. Қаражанова

Гүлсім Буржанқызы

Ақтөбе облыстық арнайы (түзету) есту қабілеті бұзылған балалар мектеп-интернат-колледжінің дефектологы
17. Қыдырбаева

Ботагөз Женісқызы

Ақтөбе облысы Хромтау қаласындағы № 6 гимназияның информатика пәні мұғалімі
18. Мынжасарова

Гүлназ Ізтілеуқызы

М.Құсайынов атындағы Ақтөбе облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернаттың биология пәнінің мұғалімі
19. Нурғанова

Хадиша Едресқызы

Атырау облысы Жылыой ауданы Құлсары қаласындағы  № 9 жалпы орта білім беретін мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
20. Зұлқашева

Айзада Дүйсенбайқызы

Атырау облыстық дарынды  балаларға арналған интернаттық мекемесі бар  ұлттық гимназияның биология пәнінің мұғалімі
21. Шаяхметова

Қарлыға Іңкәрбекқызы

Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласындағы  Шәкәрім атындағы үш тілде оқытатын көпсалалы гимназиясының география пәнінің мұғалімі
22. Кивина

Елена Степановна

Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласындағы  ағылшын тілін тереңдетіп оқытатын № 38 гимназияның ағылшын тілі пәнінің мұғалімі
23. Бутурлина

Тамара Сергеевна

 Шығыс Қазақстан облысы Дарынды балаларға арналған «Восток» зерттеу орталығы-мектеп-кешенінің математика пәнінің  мұғалімі
24. Киялбеков

Нариман Мәлікұлы

Жамбыл облысы Тараз қаласындағы Ерекше дарынды балаларға  арналған

мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаттың математика пәнінің мұғалімі

25. Полухина

Наталья Александровна

Жамбыл облысы Тараз қаласындағы № 24 гимназияның бастауыш сынып мұғалімі
26. Сүгірбекова

Үміт Ізбасарқызы

Жамбыл облысы Байзақ ауданындағы № 1 мектеп-гимназияның қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
27. Вологин

Николай Васильевич

Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданының С. Жақсығұлов атындағы жалпы білім беретін орта мектептің география пәнінің мұғалімі
28. Сиражева

Светлана Халенқызы

Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандағы «Балбөбек» бөбекжай-балабақшасының әдіскері
29. Саматов

Абылай Маратұлы

Қарағанды облысы Қарағанды қаласындағы № 1 «Білім инновация» лицей-интернатының химия пәнінің мұғалімі
30. Балапанова

Құндыз Серікқызы

Қарағанды облысы Қарағанды қаласындағы № 92 гимназияның  биология пәнінің мұғалімі
31. Жақсылықова

Әсемкүл Мұқашқызы

Қызылорда   облыстық дарынды балаларға арналған                                    Е. Әуелбеков атындағы №4 мектеп-интернаттың  тарих пәнінің  мұғалімі
32. Прахнау

Виктор Иванович

Қостанай облысы Лисаков қаласындағы мектеп-лицейдің физика және  информатика пәнінің мұғалімі
33. Сейдағалиева

Гүлмира Қасымханқызы

Қостанай облысы Жангелді ауданы Ш.Уәлиханов атындағы Торғай орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
34. Тарасова

Светлана Викторовна

Қостанай облысы Лисаков қаласындағы мектеп-гимназияның бастауыш сынып мұғалімі
35. Саржанова

Күнімкүл Аманкосқызы

Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданындағы Оңды орта мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
36. Бегейбай

Дина Медетқызы

Маңғыстау облысы Ақтау қаласындағы                  № 8 орта мектептің герграфия пәнінің мұғалімі
37. Досмагамбетова

Салтанат Сейітжанқызы

Павлодар облысы Баянауыл ауданының Ш. Айманов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-интернатының химия пәнінің  мұғалімі
38. Терёшкина

Алина Генриховна

Павлодар облысы Павлодар қаласындағы № 29 «Мерей» бөбекжай-балабақшасының тәрбиешісі
39. Жақсылықова

Жанара Жұмагұлқызы

Павлодар облысы Павлодар қаласындағы №16 мектп-лицейдің бастауыш сынып мұғалімі
40. Есқалиева

Айнагүл Жұмабекқызы

 Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы  Әбу Досмұхамедов атындағы облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия-интернатының қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
41. Шрайбер

Елена Иосифовна

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Петерфельд орта мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
42. Землякова

Елена Николаевна

Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласындағы бірінші қалалық жалпы білім беретін лицейдің физика пәнінің мұғалімі
43. Каюпова

Сәбира Жылгелдіқызы

Түркістан облысы Келес ауданы                               Ә. Жангелдин атындағы № 100 жалпы орта білім беретін мектептің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі
44. Жұмабеков

Асхат Советханұлы

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының Семей  қаласындағы математикалық бағыттағы филиалының физика пәнінің мұғалімі
45. Мұнарбаева

Дариха Абсаматқызы

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының  филиалының Қызылорда  қаласындағы химия-биологиялық бағыттағы филиалының биология пәні  мұғалімі
46. Қаппасова

Сандуғаш Елтайқызы

Республикалық «Балдәурен» оқу-сауықтыру орталығының «Балдәурен-Қапшағай» филиалының математика пәнінің мұғалімі
47. Жақыпова

Гүлнара Амангелдіқызы

Астана қаласындағы  Республикалық физика-математика мектебі коммерциялық емес акционерлік қоғамының филиалының математика пәнінің мұғалімі
48. Қасымова

Лазим Талғатқызы

Астана қаласындағы  Республикалық физика-математика мектебі коммерциялық емес акционерлік қоғамының филиалының биология пәнінің мұғалімі

 Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесі бойынша «2018 жылдың үздік педагогі» республикалық конкурсының жеңімпаздары

 

Аты жөні Жұмыс орны
1 Ермаханова

Роза Сағидуллақызы

Астана қаласы, Көлік және коммуникация колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
2 Семкина

Наталья Викторовна

Ақмола облысы, Экология және орман шаруашылығы колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
3 Мукашева

Алмагүл Сұлтанқызы

Ақтөбе облысы, Ақтөбе политехникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
4 Теңізбаева Мервет Молдахметқызы Алматы облысы, Жаркент гуманитарлық-техникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
5 Қамысбаева Құралай Жалғасқызы Атырау облысы, Атырау аграрлы-техникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
6 Горбунова

Лидия Денисовна

Шығыс Қазақстан облысы, Риддер аграрлық техникалық колледжінің әлеуметтік пәндер оқытушысы
7 Галиаскарова

Әсел Нариманқызы

Батыс Қазақстан облысы, Орал газ, мұнай және салалық технологиялар колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
8 Шүленбаева

Райхан Кенжекқызы

Жамбыл облысы, Жамбыл жоғары политехникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
9 Ли

Оксана Юрьевна

Қарағанды облысы, Қарағанды жоғарғы политехникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
10 Сүйінкина

Биялаш Балтақызы

Қостанай облысы, Қостанай педагогикалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
11 Айтенова

Мағырипа Махмутқызы

 

Қызылорда облысы, И.Әбдікәрімов атындағы Қызылорда аграрлық-техникалық жоғарғы колледжінің  бөлім меңгерушісі
12 Салқынбаева Фатима Давитбайқызы

 

Маңғыстау облысы, О.Тұрмағанбетов атныдағы Маңғыстау индустриалды техникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
13 Боролис Надежда Леонидовна Павлодар облысы, Жаяу Мұса атындағы Ақсу колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
14 Дүйсенбаева

Асем Аманжанқызы

 

Алматы қаласы, Алматы мемлекеттік политехникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы
15 Құлатаев

Серік Алпысбайұлы

 

Солтүстік-Қазақстан облысы, Солтүстік-Қазақстан кәсіптік-педагогикалық колледжінің  арнайы пәндер оқытушысы
16 Касенова Айша Амангелдіқызы

 

Шығыс Қазақстан облысы, Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы

 

 

 

 

 

the author

Абай атамыздың сөзімен айтсақ: «білімдіден шыққан сөз, талаптығы болсын кез». Біз ортаға дәнекер бола алсақ – мақсатымыздың орындалғаны. Қадірлі оқырман сайт алаңында білім саласына байланысты өзекті деп санаған ойларыңызға орын береміз. Ұлт болашағына айтар ойларыңыз болса мархаббат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

  • Сайт алаңында білім саласы мен ұрпақ тәрбиесіне байланысты өзекті деп санаған ойларыңызға орын береміз. E-mail: kazbilim@gmail.com
  • ZERO.KZ HotLog
Top